КПК не передбачає звільнення підсудних у зв’язку з необхідністю їх передачі третій стороні

Бойовики «ДНР» готують запит до Святошинського райсуду Києва щодо звільнення обвинувачених у розстрілі 48 активістів Майдану екс-співробітників спецпідрозділу «Беркут». Про це повідомив суддя Сергій Дячук, передають Українські новини.

За його словами, суд знає про списки з обміну полоненими. При цьому суддя підкреслив, що у екс-«беркутівців» у списках не збігаються дати народження, але тим не менш очевидно, що мова йде саме про Сергія Зінченка, Павла Аброськіна і Сергія Тамтуру.

У зв’язку з цим Дячук припускає, що однією із сторін процесу буде порушено питання про звільнення їх з-під варти.

«Гіпотетично не виключаю, що перед судом буде поставлено питання розв’язання цієї проблеми. Будемо її розв’язувати у відповідності до Конституції та кримінально-процесуального законодавства», – заявив він.

При цьому суддя зазначив, що Кримінальним процесуальним кодексом не передбачено звільнення підсудних у зв’язку з необхідністю їхньої передачі третій стороні.

Нагадаємо, списки полонених, оприлюднені депутатом Надією Савченко, свідчать про те, що представники бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки» відправили запит на видачу їм колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут» Павла Аброськіна, Сергія Тамтури та Сергія Зінченка, обвинувачених у розстрілі 48 активістів Майдану на вул. Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року. Як відомо, списки Савченко не є офіційними.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ