Раніше холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив майже всі вугільні шахти в ОРДЛО

Бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» захопили всі активи «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей. Про це йдеться у повідомленні DTEK Energy Group на сайті Ірландської фондової біржі, передає Економічна правда.

«Станом на 15 березня всі активи «ДТЕК Енерго», а саме «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», шахта «Моспінська», «ДТЕК Енерговугілля», «ДТЕК Зуївська ТЕС», «ДТЕК Донецькобленерго», «Електроналадка», «ДТЕК Сервіс», «ДТЕК Power Grid», ТОВ «Техремпоставка», ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит», ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит», які розташовані на територіях, неконтрольованих урядом України, були вилучені самопроголошеними «ДНР» та «ЛНР», – йдеться в повідомленні.

Всі вищевказані активи зареєстровані і діють відповідно до законодавства України.

«Всі вимоги «ДНР» та «ЛНР» щодо примусової місцевої реєстрації є незаконними і неприйнятними», – йдеться у повідомленні.

У ДТЕК також заявили, що використовуватимуть всі доступні національні та міжнародні правові засоби для захисту своїх прав.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 березня холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив майже всі вугільні шахти на окупованих територіях Донбасу.

13 березня менеджмент готелів «Донбас Палас» і «Парк Інн» в Донецьку був відсторонений від управління підприємствами представниками самопроголошеної «ДНР».

15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Причиною такого кроку в РНБО назвали не блокаду, а «різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окупованих районів Донецької та Луганської областей».

У Державній прикордонній службі України відзвітували, що будь-які вантажні перевезення через лінію розмежування на Донбасі з 13.00 середи припинено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ