Наймолодший учасник “Євробачення” розповів про своє враження від України

Представник Болгарії на «Євробаченні-2017» Крістіан Костов заявив, що в ньому немає нічого російського. Про це він розповів у коментарі ведучій Катерині Осадчій.

«Якщо чесно, в мені немає нічого російського. Мама у мене з Казахстану, а тато – з Болгарії. Тобто я ходячий Celebrate Diversity (гасло «Євробачення-2017» «Святкуй різноманіття» – ред.). Я збираюся подорожувати світом, я не збираюся сидіти на одному місці. Упродовж останніх двох років я жив у Болгарії, проте зараз переїжджаю до США. Тобто я не стаю на місці та ми подорожуємо всією родиною. Якщо чесно, я не знаю, де почуваюся так, як удома. Напевно, мій дім там, де моя сім’я», – розповів 17-річний співак.

Підкреслимо, музикант уже не вперше виходив на сцену «Євробачення» – він разом із групою «Непоседы» відкривав 2009 року конкурс у Москві. Однак, за його словами, виконавець нічого не пам’ятає з того вечора.

«Я навіть забув, що ми відкривали Євробачення, і уночі переж фіналом мама мені показала відео зі словами: «Ти пам’ятаєш, що це?». А я їй відповідаю: «Що це?», і дивлюся та бачу себе. І я взагалі забув, що ми відкривали «Євробачення» в Росії», – стверджує болгарин.

Він також підкреслив, що дуже радий бути в Україні та у Києві, які він відвідує уперше.

«Вражаюче місто, приголомшливі люди. Дякуємо за те, що ви настільки тепло нас прийняли. Влаштували нам неперевершений прийом. Немає слів, щоб описати, ніскільки все – красиво», – наголосив співак.

Крім того, найскандальніший учасник «Євробачення» розповів про контакти зі своїм наставником Дімою Біланом, який перемагав на конкурсі 2008 року.

«Перед «Євробаченням» він написав мені коротеньке повідомлення «Будь собою!». Тобто слід бути просто собою, і сказав, що не буде нічого говорити про те, що я все знаю. Просто бути щирим і насолоджуватися всім, що відбувається, тому що саме так він переміг», – підсумував Костов.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.