Денис Казанський заявив, що борці з блокадою Донбасу приховують одну важливу деталь

Нині лунає багато слів від чинної влади про те, яких збитків Україні завдає блокада Донбасу, натомість замовчується інша резонансна проблема – незаконний видобуток бурштину. Про це у своєму блозі пише журналіст, уродженець Донецька Денис Казанський.

Казанський нагадав про нещодавній мітинг проти блокади у Краматорську, в якому взяли участь такі опальні особистості, як Тетяна Чорновол, представник «Нашого краю» та колишній регіонал Максим Єфімов, а також нардеп від «БПП» Павло Кишкар.

«У самому мітингу не було б нічого поганого, якби люди на нього прийшли самі. Але проблема в тому, що за старою та недоброю традицією, мітинг в Краматорську було організовано рівно тим же чином, як і завжди – на нього примусово відправили працівників місцевих промислових підприємств. Так в Донецькій області відбувається вже 20 років», – зазначив журналіст.

«Старий добрий совок лише у новій обгортці, без прапорів «Партії регіонів». Імітація невдоволення трудящих», – підкреслив він.

Також автор помітив, що участь в акції взяв і депутат Ігор Лапін, який народився та обирався на Волині.

«Здавалося б, йому все це навіщо? Чому б не займатися роботою у себе в окрузі? Дивовижна історія. В Україні останнім часом точаться палкі суперечки про те, скільки Україна втрачає через блокаду і скільки підприємства ОРДЛО платять податків до бюджету. Але при цьому влада вперто не бажає вести дискусію про те, скільки Україна втрачає через той же незаконний видобуток бурштину», – зауважив Казанський.

«Мені чомусь здається, що не набагато менше, ніж через блокаду. Адже ціла галузь перебуває у тіні! Десятки тисяч людей спотворюють ліси та нелегально копають камінь. Заробляють на цьому тільки кримінальні угруповання і чиновники, які кришують цей бізнес. І ніхто з них нічого не платить до бюджету», – переконаний журналіст.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ