Буде відкрито регулярне авіасполучення «Доха – Київ – Доха» з періодичністю 7 разів на тиждень

28 серпня з України стартує перший рейс однієї з найкращих авіакомпаній світу – Qatar Airways. Про це повідомив генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін у Facebook.

За його словами, з «Борисполя» буде відкрито регулярне авіасполучення за напрямком «Доха – Київ – Доха» з періодичністю 7 разів на тиждень.

Також Рябікін додав, що цим маршрутом курсуватиме літак Airbus A320 на 12 місць у бізнес-класі та 132 місця в економ-класі.

«Літак пропонує індивідуальні телевізійні екрани, які забезпечують всіх пасажирів інтерактивною розважальною системою з понад трьома тисячами розваг», – зазначив керівник летовища.

Також він прокоментував вихід авіакомпанії на український ринок: «Вихід на український ринок авіаперевізника, який два роки зберігає статус кращої авіакомпанії світу, став результатом консолідації зусиль аеропорту «Бориспіль» та Qatar Airways з розвитку власних ринків. Зокрема, відкриття нового маршруту до української столиці проводиться в рамках розширення присутності авіакомпанії у Східній Європі. Для керівництва ж аеропорту «Бориспіль» залучення статусного авіаперевізника було принциповим з позиції якісного розширення авіапокриття у напрямку Південно-Східної Азії. Завдяки новому східному напрямку пасажири «Борисполя» отримають зручну сітку розльоту, яка дозволить прямувати до Австралії, Таїланду, тихоокеанського узбережжя США та Чилі через сучасний авіахаб у Катарі».

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТИ ПЕРШИЙ РЕЙС “QATAR AIRWAYS” 28 серпня 2017 року Міжнародний аеропорт “Бориспіл…

Posted by Павло Рябікін on Wednesday, July 12, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ