Уже з жовтня 2017 року літаки ірландської авіакомпанії здійснюватимуть рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 5 липня підписав угоду з ірландською лоукост-авіакомпанією Ryanair. Про це повідомив директор летовища Павло Рябікін на своїй сторінці у Facebook.

За його словами договір погодили з усіма службами аеропорту та зовнішніми аудиторами. Документ вже відправили до головного офісу авіакомпанії.

«Чи всі бажання Ryanair відображені в контракті? Більшість, але не всі. Зокрема, на напрямок «Київ-Лондон» знижка у 80% не надається, оскільки цей напрямок для аеропорту «Бориспіль» не є новим», – підкреслив Рябікін.

Нагадаємо, вже з жовтня 2017 року літаки Ryanair здійснюватимуть рейси з аеропортів Києва та Львова до низки європейських країн за досить привабливими бюджетними цінами.

Планується, що з Києва  лоукостер літатиме за 4 маршрутами: три рейси на тиждень Ryanair здійснюватиме в Ейндховен, п’ять – до Лондона, три рейси літатимуть у Манчестер і чотири – в Стокгольм. У цілому, 15 рейсів на тиждень.

Зі Львова авіакомпанія виконуватиме 7 рейсів – до Кракова, Вроцлава, Будапешта, Берліна, Ейндховена, Лондона та Меммінґена (що неподалік Мюнхена).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ