У той час, коли депутат «Народного фронту» зазнав поранення, обстрілів у районі Авдіївки не було

Боєць «Правого сектора» Олексій Бик вважає, що депутат від «Народного фронту» Євген Дейдей зазнав досить суперечливого осколкового поранення в зоні АТО, оскільки, судячи з рани, такий осколок може навіть вбити людину. Крім того, у той час, коли депутат «Народного фронту» зазнав поранення, обстрілів не було. Про це Бик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я мав нагоду бачити деяку кількість осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного у ногу навиліт без пошкодження судин чи кістки. Це просто дике, непристойне везіння. З таким щастям, як каже одна розумна людина, довго не живуть», – написав він.

Крім того, за словами бійця «ПС», розмір осколка та його маса, судячи з рани, невеликі, але вбити він міг.

«Тому виникає одразу кілька запитань. Наприклад, чому вхідний і вихідний отвори практично однакові за розміром? Для такого характеру ушкоджень швидкість осколка має бути близькою до максимальної. Але така швидкість буває лише одразу після вибуху, а потім зменшується. Тобто щоб осколок міни 82 мм пробив навиліт депутатську ногу і лишив однакові рани на вході і виході – Дейдей мав стояти дуже близько до самого вибуху. Але тоді чому тільки один осколок в епіцентрі вибуху міни, коли густота розльоту ще дуже щільна?», – зазначає Олексій Бик.

На його думку, якщо Дейдей стояв далеко від вибуху, то осколок мав бути крупнішим, щоби пробити навиліт ногу. Але в такому разі тоді б легко відрізнялися вхід-вихід або взагалі б ногу розворотило і, знову-таки, зачепило судини чи кістку. Маленький осколок просто застряг би в тканинах.

«Вхідний отвір ззаду чи спереду? Осколки досить рідко летять паралельно землі, зазвичай входять під деяким кутом. А тут за характером проходу навиліт більше схоже на кульове, проте абсолютно не кульове. Питання, що і чому Дейдей робив на фронті, я пропускаю. Так само – звідки осколочні, якщо обстрілів не було», – резюмував Олексій Бик.

З приводу поранення Дейдея.1. Я мав нагоду бачити деяку кількість осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного у…

Posted by Бик Олексій on Sunday, July 16, 2017

Нагадаємо, 14 липня парламентар від «Народного фронту» Євген Дейдей зазнав осколкового поранення від снаряда 82 калібру в Авдіївці. Згодом з’явилась інформація, що його гелікоптером доправили до Дніпра. Опісля нардеп у Мережі опублікував відео операції, яку йому робили на пораненій нозі.

Всё, что могу сказать сейчас по поводу истерики вокруг моего ранения- ребята, от@@@сь!Да, ранение не тяжелое. И я со своей семьей и друзьями этому рады!Да, я не писал о происшедшем, потому что понимал что начнется грязь!Да, я, будучи народным депутатом, находился в зоне АТО. Потому что нужен здесь! И мне плевать что все думают по этому поводу!Я делаю то, что считаю нужным делать! Делаю и буду делать!И если кому-то это не нравится, то оставьте свой цинизм и "остроумие" при себе. Не утруждайтесь. Займитесь своими делами и своей жизнью… Повторюсь- от@@@сь! Это мерзко… Я не хочу давать комментарии, не хочу кому-то что-то доказывать! Не хочу участвовать в цирке, который устроили из происшедшего!Я не прошу меня поддерживать, не прошу защищать, я прошу оставить меня в покое…Меня и мою семью…P.S: всем, кто сейчас смакует подробности- ловите- видео перевязки. Мне не оторвало пол ноги, не контузило, не убило- это легкое ранение. Только не сходите с ума и не захлебнитесь теперь своим ядом…Всем спасибо! Пока!

Posted by Евгений Дейдей on Saturday, July 15, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ