Яценюк
«БПП» вимагає звіту від Яценюка

Фракція «Блоку Петра Порошенка» вимагає в парламенті заслухати звіт Кабінету міністрів. Після цього вирішуватиметься майбутня доля «уряду камікадзе» – оновлення, перевибори або зміна всього складу міністрів. Про це заявив депутат від «БПП» Борислав Розенблат, передає прес-служба політсили.

Розенблат зазначив, що коаліційна угода не заважає уряду виконувати свої обов’язки і нарешті відзвітувати в Раді про виконану за півтора роки роботу.

«Коаліція створюється політичними силами для обрання уряду. Ми розробили понад 500 сторінок коаліційної угоди, тобто взяли на себе велике завдання. Але зараз уряд заявив про те, що потрібно змінити коаліційну угоду, тому що вона їм заважає працювати. Яким чином вона може їм заважати? Там чітко написаний документ», – обурився він.

«Замість того, щоби прийти до парламенту і відзвітувати за свою роботу – а це 1,5 роки – ми натомість чуємо, що потрібно щось міняти. Ні, не потрібно щось змінювати. Давайте спочатку послухаємо звіт». Депутат додав, що згідно з Конституцією вже закінчується офіційний термін. Це означає, що протягом 20 днів уряд мав відзвітувати за рік роботи.

Він зазначив, що 26 січня в Раді фракція «БПП» вимагатиме звіту уряду. «Після заслуховування звіту депутати зроблять висновки і ухвалять відповідне рішення: за оновлення складу уряду, за перевибори, за зміну всього складу уряду. Після цього будемо визначати подальші дії нашої фракції».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що готовий очолити український уряд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ