Фракція БПП в парламенті вчергове пропонує антикорупційному комітету Ради обговорити кандидатуру Найджела Брауна на посаду аудитора діяльності НАБУ. Про це повідомляє у своєму блозі голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

За його словами, про відповідну пропозицію йдеться у  листі новообраного глави фракції БПП в Раді Артура Герасимова на адресу голови комітету Єгора Соболєва, що його отримали активісти на свій запит.

«Депутатська фракція Партії Блок Петра Порошенка пропонує для обговорення на засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції під час розгляду питання щодо затвердження від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України кандидатуру Найджела Брауна», – йдеться у документі.

5 квітня Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення оголосити ще один конкурс на посаду члена комісії з аудиту НАБУ від парламенту.

21 березня депутати Верховної Ради вчергове провалили голосування за кандидата до складу комісії зовнішнього контролю щодо проведення аудиту ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро. Жодна із запропонованих Раді кандидатур (американця Роберта Сторча і британця Найджела Брауна) не змогла отримати достатньої кількості голосів.

За призначення Роберта Сторча, кандидатуру якого схвалив антикорупційний комітет Ради, виступає, зокрема, голова комітету Єгор Соболєв. За призначення Брауна – фракції БПП та НФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ