Бойовик
Конфлікт на сході України коштує Росії великих грошей, – The Washington Times

«Конфлікт на сході України, що зайшов у глухий кут, коштує російському уряду великих грошей», – про це пише оглядач The Washington Times Тодд Вуд. Журналіст нагадує, що Росії довелося платити пенсії та допомоги жителям підконтрольних сепаратистам територій та забезпечувати зброєю як самих сепаратистів, так і російські війська, які таємно перебувають на території України.

«У четвер, на нараді Тристоронньої контактної групи в Мінську, сторони, що домовилися в лютому 2015 року про припинення вогню на сході України, заявили, що спробують «забезпечити» виконання умов угоди всіма його сторонами. Агентство Associated Press повідомило, що російський посланник і колишній спікер російського парламенту Борис Гризлов пообіцяв вжити нових заходів щодо забезпечення виконання хиткої мирної угоди на сході України», – йдеться в статті.

Представник ОБСЄ Мартін Сайдік зазначив, що сторони знову домовилися припинити бойові дії між проросійськими повстанцями та військами України, а також обговорили нові заходи з обміну військовополоненими.

«Гризлова, члена Ради безпеки при президенті Росії, вважають більш впливовим, ніж його попередника Міхаіла Зурабова. Деякі аналітики інтерпретують його призначення як ознаку того, що Кремль хоче підвищити інтенсивність переговорів», – йдеться в статті.

У свою чергу, керівник української групи Спільного центру з контролю і координації припинення вогню генерал-лейтенант Андрій Таран заявив, що в українській стороні СЦКК була створена спеціальна група, яка займається питаннями відновлення інфраструктури Донбасу. Водночас російська сторона не може забезпечити повне припинення вогню бойовиків.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент України Петро Порошенко окреслив найважливіші пріоритети своєї діяльності у 2016 році. За його словами, це зовнішнє забезпечення миру та повернення України на тимчасово окуповані райони на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ