Віталій та Дмитро Капранови, українські письменники, видаці та публіцисти

Чому націоналісти б’ють ЛГБТ-активістів? (з приводу інциденту в «Купідоні»)

На перший погляд, це явища з різних вимірів. Хто сказав, що представник сексменшин не може бути націоналістом і навпаки? Колись у 90-ті у київських кіосках продавався журнал «Один з нас», українською мовою, і пам’ятаємо, що тоді нас це тішило – бо якщо геї в нас говорять українською, значить мова стає всеохопною.

А сьогодні ЛГБТ-тусовка виходить з плакатами про «смерть нації». Щось пішло не так?
Однак, якщо ми уважно подивимося на сусідні країни – наприклад, ту саму європейську Польщу, то побачимо, що і там націоналісти нападають на гей-паради, хоч польські ЛГБТ-активісти як одині говорять польською. Отже, справа не в мові.

Справа у тому, що націоналісти борються за виживання нації – як культурне, так і фізичне. Зокрема, й тому теза про те, що націоналіст повинен мати багато дітей є підставовою. Ну, а в ЛГБТ-тусні з цим, зрозуміло, не складається. Більш за те – уся ґендерна ідеологія атакує безпосередньо дітородну функцію жінки.

Саме тому націоналісти проти цього. Саме тому і б’ють. (для стурбованих коментаторів – у цьому пості ми не оцінюємо дій жодної зі сторін, ми просто намагаємося розібратися)

Джерело: Брати Капранови

1 КОМЕНТАР

  1. Та не бити Хворих (Сексуальне збочення)- а примусова Фізична Оплачувана Праця!

    Вся Дурь – Ізза Відсутності Фізичної Важкої праці!

    Праця зробила з Мавпи – Людину – тих Ледарів – Вилікує.

    На хліб і воду в Сибір на 1- 2 місяці – Повернутся Мужиками ))

Comments are closed.