Російський віце-прем’єр каже, що оброна США не становить для РФ серйозної військової загрози

У Кремлі роблять чергові бравурні заяви про розробку нових міжконтинентальних балістичних ракет, які нібито можуть подолати будь-яку протиракетну оборону США. Про це повідомив віце-прем’єр Дмітрій Рогозін в інтерв’ю російським телеканалам, передає ТАСС.

За словами Рогозіна, російські ядерні сили стримування складаються з різних ракет, зокрема, і зі «старих радянських класичних ракет «Воєвода», що на Заході звуться «Сатана». Водночас віце-прем’р стверджує, що вже розробляються нові ракети.

«Їх (ракети «Воєвода»,  – ред.) дуже бояться,.. їхній термін продовжено до моменту, поки не з’явиться нове ракетне озброєння», – зазначив Рогозін та додав, що ця зброя скоро з’явиться в російській армії.

«Це зброя, яка здатна подолати протиракетну оборону США. Ми розірвемо цю оборону. Вона не представляє для нас на сьогоднішній день, крім провокації, серйозної військової загрози», – заявив Рогозін.

Очікується, що «Воєводу» замінить МБР «Сармат». Прототип ракети був готовий восени 2015 року, через рік пройшли вогневі випробування двигунів. Нова ракета має надійти на озброєння у 2019-2020 роках.

Читайте: Віце-прем’єр РФ про санкції: «Танкам візи не потрібні».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ