Через вихід королівства з ЄС мігранти з Польщі та Східної Європи масово їдуть додому

Одразу після голосування на референдумі щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу міграційний приріст до королівства впав на 49 тисяч осіб. Про це йдеться в офіційних даних британського Офісу національної статистики, передає The Guardian.

Подібна статистика частково пов’язано з тим, що понад 12 тисяч поляків та інших жителів Східної Європи повертаються додому. Повідомляється про зростання мігрантів з Румунії та Болгарії. У цілому, кількість осіб зі Східної Європи, які залишили Британію, зросла майже на третину.

Останні квартальні показники щодо міграції Офісу національної статистики показали, що імміграція у Британію впала на 23 тисячі з 596 тисяч осіб за рік у вересні минулого року, в той час як еміграція з країни зросла на 26 тисяч з 323 тисяч осіб.

Падіння річного міграційного приросту у Британії нижче 300 тисяч – це перше істотне падіння протягом понад чотирьох років.

«Таке падіння буде полегшенням для Терези Мей, яка нещодавно заявила про свою мету, щоб отримати його нижче 100 тисяч», – зазначає видання.

Крім того, цифри МВС Британії показують, що кількість громадян ЄС у Британії, які подали заявки на продовження проживання в країні для забезпечення окремого статусу після Brexit, подвоїлася – з понад 92 тис. осіб 2015 року до понад 201 тис. осіб 2016-го.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ