Законопроект про скасування європейських законів означатиме «кінець верховенства права ЄС у Великій Британії»

У рамках підготовки до виходу з Євросоюзу Велика Британія змінить близько 12 тисяч європейських законів – від прав працівників до охорони навколишнього середовища. Про це повідомляє  Дзеркало тижня.

За словами міністра з питань Brexit Девіда Девіса, підготовка нового законодавства ще до виходу королівства з ЄС дозволить бізнесу працювати, «знаючи, що закони не змінилися за одну ніч».

Міністр заявив, що права працівників, захист навколишнього середовища і прав споживачів, які в даний час закріплені у законодавстві ЄС, працюватимуть і надалі, як закони Британії. Водночас парламент має право змінити їх пізніше.

За його словами, законопроект про скасування європейських законів означатиме «кінець верховенства права ЄС у Великій Британії».  Він набуде чинності в день виходу Британії з Євросоюзу.

Нагадаємо, 29 березня президент Європейської ради Дональд Туск отримав від повіреного у справах Британії листа про формальний початок процедури Brexit. Таким чином, офіційна процедура виходу королівства зі складу об’єднання розпочалася.

У свою чергу, Європарламент готує резолюцію, яка має стати першою офіційною відповіддю на демарш Британії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ