Ебоні Стівенсон навіть не знала, що вагітна

У Великій Британії 18-річна дівчина через погане самопочуття лягла спати, однак у процесі через серію спазмів впала в кому і через 4 дні прокинулася вже мамою. При цьому Ебоні Стівенсон з міста Олдхем навіть не підозрювала, що вагітна. Про це повідомляє ВВС-Україна.

Лікарі діагностували у дівчини рідкісну аномалію, коли матка роздвоюється. Поки в одному з органів розвивалася дитина, менструальний цикл в інший не припинявся. Матка з плодом була розташована ближче до спини – саме тому Стівенсон не помічала, що вагітна.

Дівчина прийшла до тями через кілька днів і дізналася, що стала мамою дівчинки. Для Ебоні Стівенсон це перша дитина. Вона вже дала своїй дочці ім’я – Елоді. Пережитий досвід дівчина називає неймовірним.

Лікарі кажуть, що причиною судом, які у неї виникли, є прееклампсія. Це ускладнення, яке зазвичай трапляється після 20-го тижня вагітності і характеризується серйозним порушенням артеріального тиску.

Лікарі провели пологи за допомогою кесаревого розтину. Вони припускають, що на момент операції термін вагітності становив близько 9 місяців.