Будівництво хмарочоса у Китаї стало найшвидшим у світі
Будівництво хмарочоса у Китаї стало найшвидшим у світі

На околицях міста Чанша, в китайській провінції Хунань, виріс новий хмарочос. Здавалося б, нічного особливого, тим паче, що параметри споруди у 57 поверхів досить скромні, як за китайськими масштабами. Але цей китайський хмарочос незвичайний, адже будівельники працювали з неймовірною швидкістю і зводили по три поверхи за добу. Повідомляє Корреспондент.

Розробник проекту зі швидкісного будівництва Чжан Юе переконаний, що це лише початок: «Людство пережило революції в промисловості, сільському господарстві, транспорті чи інформатиці, але революції в будівництві ще не було. Настав час і цієї революції». Революція у будівництві буде модульна тобто будівлі збиратимуться зі сталевих блоків, складених в одне ціле, як конструктор. Цей метод, за словами підприємця, не лише швидкий, а й безпечний та дешевий.

Чжан Юе хоче звести ціле «вертикальне місто» за новою технологією. Так, він поб’є рекорд дубайського хмарочосу «Бурдж-Халіфа» заввишки 828 метрів, будівництво  якого тривало 5 років. За революційною китайською технологією будівлю на 220 поверхів можна побудувати всього за 7 місяців – 4 на фундамент і 3 на сам хмарочос.

Архітектор вважає, що у майбутньому його компанія виготовлятиме третину будинків світу всі вони будуть модульними, всі зі сталі і всі екологічні. «Найбільший виклик, перед яким світ постав зараз, – не тероризм і не світова війна, а зміни клімату», – вважає підприємець. Тому самодостатні «вертикальні міста» будуть найчистішим методом міського розвитку в майбутньому.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ