Активісти завітали у Козин до маєтку Гладковських

26 лютого активісти «Нацкорпусу» і «Нацдружини» прийшли до маєтку сина першого заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського в Козині, щоби висловити свої вимоги та взяти його під варту. Про це йдеться в повідомленні на сторінці «Національного корпусу» в Facebook.

«Гладковським передали привіт за злодійство на оборонці. Салюти, фаєри, червона фарба з «грошима» біля входу в садибу. Дивом не загорівся сам будинок», – написав журналіст Влад Красинський у соцмережі.

Будинок Гладковського в Козині !

Gepostet von Serhii Filimonov am Dienstag, 26. Februar 2019

Серед іншого активісти вимагають провести розслідування та, у разі підтвердження наведених у розслідуванні «Наші Гроші» фактів, притягнути до кримінальної відповідальності першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, учасників схеми: Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництво ДК «Укроборонпром», а також директорів усіх державних підприємств, які були контрагентами та учасниками схеми, та  взяти під варту всіх зазначених осіб.

Крім того, серед вимог протестувальників: відсторонення від займаних посад керівництво ДК «Укроборонпром», а також директорів усіх державних підприємств, які були контрагентами та учасниками схеми.

https://www.facebook.com/NatCorpsUA/photos/a.2627578063926495/2770964919587808/?type=3&theater

Нагадаємо, 25 лютого видання Bihus.info оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. Нібито Ігор Гладковський брав участь у схемах мільйонних розкрадань в оборонному комплексі.

26 лютого Олег Гладковський попросив тимчасово призупинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО.