Ще в в 2012 році підозрювана вигадала неіснуючу особу і внесла її дані в програму для автоматичного нарахування заробітної плати

Колишній бухгалтер Національного педуніверситету імені М. П. Драгоманова впродовж семи років отримувала зарплату неіснуючого працівника. Про це повідомляє пресс-служба столичної прокуратури.

За версією слідства, в 2012 році підозрювана вигадала неіснуючу особу і внесла її дані в програму для автоматичного нарахування заробітної плати. Впродовж наступних семи років бухгалтер отримувала від університету гроші замість вигаданого особи. Загалом вона завдала шкоди державі на суму близько 800 тис. гривень.

Дії зловмисниці кваліфіковані за ч. 1, ч. 2 ст. 190, ч. 2, ч. 3 ст. ст. 358, ч. 1 ст. 362 Кримінального кодексу України, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману.

Зараз жінка вже не працює в навчальному закладі. Їй загрожує покарання у вигляді до трьох років позбавлення волі. При цьому правоохоронці зазначають, що ще на етапі досудового слідства жінка відшкодувала до держбюджету майже 500 тис. гривень.