XZ9D4nLFW_U-642x336
Бойовики «загону спецпризначення «Троя» погрожують підірвати секретні об’єкти в РФ

Бойовики так званого загону спецпризначення «Троя», які вже півтора тижні сидять заблоковані на своїй базі під Горлівкою, висунули ультиматум Головному розвідуправлінню Генштабу РФ, військовослужбовці якого тримають їх в облозі.

Члени бандформування, половина з яких – громадяни РФ, погрожують висадити в повітря відомі їм секретні об’єкти інфраструктури в Ростовській області в разі штурму їхньої бази. Про це повідомляє сайт InformNapalm, куди терористи надіслали інформацію електронною поштою.

«Ми потрапили в облогу ГРУ РФ. І ми знаємо, що керівництво ГРУ і ФСБ читають ваш ресурс. Тому ми пропонуємо вам донести і наш ультиматум адресно і безкомпромісно: Браття з ГРУ, тепер ви вирішили нас роззброювати і зачищати?! Ми маємо в розпорядженні дуже багато даних на секретній флешці, які будуть набагато серйозніші, ніж відома «флешка Дрьомова». Наші дані включають не лише компромат, але й інформацію про секретні об’єкти інфраструктури Ростовської області, військові сховища і склади хімії, ПММ і боєприпасів. Наші люди готові висадити в повітря небезпечні об’єкти у разі, якщо облога загону СпП «Троя» триватиме або наші позиції штурмуватимуть», – ідеться в ультиматумі терористів.

Selection_063Selection_064Selection_065Selection_066«До листа в редакцію InformNapalm дійсно було додано файл формату *.xls. Ми ретельно перевірили його на можливу наявність вірусів і вивчили вміст файлу. В ньому дійсно знаходилася інформація про небезпечні об’єкти і склади з великими обсягами хлору, ПММ, вибухових речовин… Попередня перевірка інформації показала високу міру її достовірності, але через обмеженість у часових рамках ми додаємо файл до статті для його детальнішого вивчення спеціалістами», – уточнили волонтери співтовариства.

Нагадаємо, на початку січня повідомлялося, що в «ДНР» відбуваються заходи із зачистки деяких підрозділів. Так, за інформацією штабу АТО, йдеться про прибуття невідомих підрозділів спеціального призначення в Докучаєвськ нібито для організації більшої дисциплінованості всередині незаконних формувань «Спарта» і «Сомалі».

Крім того, як повідомляв Інформаційний Акцент, за даними експертів американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, Москва відправила на Донбас агентів ФСБ для зачищення регіону від неконтрольованих бойовиків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ