За словами співмешканки Тимчука, депутат останнім часом зловживав спиртними напоями

Цивільна дружина народного депутата Дмитра Тимчука розповіла слідству, що в день загибелі він був у депресії й застрелився сам. Про це пише Українська правда з посиланням на матеріали розслідування.

«Дістав пістолет та погрожував себе вбити. Вона (співмешканка, – ред.) відмовляла останнього від спроб покінчити життя самогубством. Однак, близько 12.00 Тимчук себе застрелив», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у момент пострілу жінка була в кімнаті поруч із Тимчуком.

За її словами, депутат останнім часом зловживав спиртними напоями. У день загибелі він зранку почав вживати алкоголь, відмовився їхати на роботу, перебував у депресії. Під час розмов Тимчук висловлював суїцидальні наміри.

Про подію жінка повідомила другу та помічнику нардепа. Про будь-які конфлікти та боргові зобов’язання загиблого вона не знає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 червня у Києві знайшли мертвим координатора групи «Інформаційний спротив», нардепа фракції «Народний фронт» Дмитра Тимчука.

Після загибелі Тимчука його однопартієць Антон Геращенко писав, що нардеп застрелився під час чищення нагородної зброї. У фракції «Народний фронт» також не виключали, що народного обранця вбили.

Водночас у поліції називають самогубство основною версією загибелі Дмитра Тимчука.

Довідка: Дмитро Тимчук був координатором групи «Інформаційне спротив», військовим і політичним журналістом. З 2008 року він обіймав посаду головного редактора Інтернет-видання «Флот 2017». У 2014 році був обраний нардепом від партії «Народний фронт». Політик став відомим завдяки детальному висвітленню анексії Криму та збройного конфлікту на сході України.