На думку оглядача, Тимошенко та інша опозиція дії проти Порошенко методами гібридної війни

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко та очільник «Самопомочі» Андрій Садовий особливо відзначилися у «прориві Саакашвілі». Експерти пропонують різні версії їхньої активності в цій історії, однак Наприклад, політичний оглядач Ян Борецький у статті для видання InfA припускає, що цим вони поховали себе як перспективні політики.

Як зауважує оглядач, Тимошенко вже втретє грубо помиляється (і чомусь завжди на користь росіянам). Перший раз – із Надією Савченко. Другий – коли почала відверто радіти санкціям, які могли оголосити проти України за нібито продаж корейцям ракетних двигунів. «І ось утретє лідерка БЮТ зганьбилася, коли допомагала Саакашвілі принижувати Україну своїм вторгненням».

«Узагалі незрозуміло, що собі думає ясновельможний князь Грибовицько-Сміттєзвалищний. Після констатації повної безпорадності перед горами сміття він засвітився ще й у цій дурній історії з Саакашвілі», – підкреслив Борецький, додавши, що доля грузинського легіонера українців, і львів’ян зокрема, турбує мало, оскільки він не може стати прапором спротиву. Більше того, дружба з ним не може додати жодному політику електоральних балів.

«До чого-до чого, а до безглуздих революційних маразмів а-ля «Тимошенко кличе народ на Майдан» у нас люди вже мають імунітет. Тому історія із приїздом Саакашвілі як почалася безглуздо, так і закінчиться  безглуздо. Міхо буде їздити по Україні і кричати на площах усілякі дурниці, поки його врешті-решт Юрій Луценко не видасть на запит дружньої Грузії», – резюмує публіцист.

Повну версію статті читайте тут: Прорив Саакашвілі: Влада за один день втратила легітимність

БЕЗ КОМЕНТАРІВ