Наразі Володимиру Кличку запропонували контракт на три бої та гонорар у 80 млн доларів

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі, а нині міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував можливе повернення на ринг свого брата Володимира. Про це повідомляє Abendzeitung.

«Коли стало відомо, що мовник (DAZN) запропонував $40 млн заради повернення, я подзвонив Володимиру і запитав, що відбувається. Він сказав: «Ця пропозиція мене не особливо цікавить». Коли через кілька тижнів пропозиція була 80 млн, я знову подзвонив і запитав: «Що скажеш про це зараз?». Він відповів: «Це не пропозиція, яке змінює моє рішення. Може, я задумаюся про це за 100 млн», – розповів Кличко-старший.

Віталій розповів, що Кличко-молодший не потребує грошей.

«Я вважаю, гроші дуже важливі в житті, але Володимиру вони не потрібні, він подбав про це. Володимир багато заробив як боксер, добре вклав гроші, у нього хороша кар’єра після завершення кар’єрі в боксі. Гроші не є його мотивацією», – заявив мер Києва.

DAZN пропонує Володимиру Кличку контракт на три бої та гонорар у 80 млн доларів. Перший бій – проти боксера, який входить в топ-10 світових рейтингів, в Німеччині. Далі два бої на стадіоні «Уемблі» проти Ентоні Джошуа і Тайсона Ф’юрі.