Рясні опади супроводжуються низькими температурами

Арктичні морози з Аляски продовжують вирувати у США, Канаді та Японії. Сніг випав навіть у тропіках, зокрема на Гаваях. По всьому штату Вашинґтон закрито школи через снігові бурі, повідомляє Guardian.

Сіетл вже пережив три хуртовини з початку місяця. Національна метеорологічна служба США підрахувала, що на території міжнародного аеропорту Сіетл-Такома випало 36 см снігу, що більш ніж удвічі перевищує середньорічний показник. Лютий 2019-го вже став самим сніжним місяцем в регіоні за останні 30 років. Рясні опади супроводжуються низькими температурами.

Синоптики попереджають, що опади у вигляді снігу продовжаться і 12 лютого. Холодне арктичне повітря дісталося навіть Гаваїв, на острові Мауї вперше за довгий час випав сніг. Крім того, Національна метеорологічна служба Гонолулу зафіксувала гігантські 18-метрові хвилі під час шторму на північ від гавайських островів.

AERIAL VIEW OF HUGE WINTER STORM, NORTH SHORE

Drone Footage of Winter Storm Waves at Ke Iki, near Sharks Cove, OahuCourtesy: Clark Little

Gepostet von Hawaii DLNR (Department of Land and Natural Resources) am Sonntag, 10. Februar 2019

Потоки арктичного повітря накрили північну Каліфорнію, де снігу не бачили останні 15 років.

Нагадаємо, кілька тижнів тому сніговий шторм «Джейден» і арктичні морози накрили північні, східні та центрально-західні штати США, Канаду і Японію. Температура повітря подекуди падала до -30 й навіть -50 градусів за Цельсієм. У кількох штатах оголосили надзвичайний стан. Від переохолодження загинуло кілька десятків людей. Токійський аеропорт скасував близько 100 рейсів через морози й сніг.