ФСБ РФ та місцеві силові структури намагаються запобігти масовим акціям

Мешканці ОРДЛО незадоволені неспроможністю окупаційної влади забезпечити належний виробничий процес промислових підприємств після посилення Україною економічної блокади тимчасово окупованих терирорій. Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міноборони України.

«В умовах посилення Україною економічної блокади тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей окупаційна «влада» виявилася неспроможною забезпечити функціювання промислових підприємств тільки за рахунок допомоги РФ, що призвело до зниження рівня життя більшості місцевого населення», – йдеться в повідомленні.

У зв’язку з цим співробітники двох потужних підприємств ДВАТ «Шахта Білоріченська» та «Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат», що розташовані на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області, оголосили підготовку до страйку та проведення масових маніфестацій трудових колективів під час травневих свят.

У ГУР також зазначають, що керівництво зазначених підприємств намагається запобігти масовим виступам своїх робітників за допомогою місцевих силових структур та представників ФСБ РФ. Активістів та ініціаторів страйку попередили про можливість застосування жорстких репресивних заходів у разі невиконання «рекомендацій». Проводиться активна «профілактична» робота, яка має примусово-силовий характер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ