Сесію перенесли на четвер, 22 березня

Вже другу сесію поспіль відбувається блокування президії Київради. Причина – небажання мера столиці Віталія Кличка звільняти виконавців незаконних рішень, внаслідок яких 9 березня постраждали мешканці Татарки та депутати Святослав Кутняк і Юрій Левченко, а також намагання кличківської більшості по суті одним рішенням протягнути понад сто незаконних ДПТ. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Київради Прохор Антоненко.

«Нормальні депутати Київради разом з громадою вимагають негайного звільнення начальника КП «Благоустрій» Андрія Андрєєва та голови Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Також громада разом з депутатами-«свободівцями» вимагає від кличківської більшості відмовитися від спроб протягнути незаконне рішення, яке має на меті спростити процедури ухвалення злочинних ДПТ», – пише Антоненко.

Через блокування президії сесія Київради знову не відбуласяБлокування президії Київради відбувається вже другу сесію поспіль через небажання Кличка звільняти виконавців незаконних рішень, внаслідок яких 9 березня постраждали мешканці Татарки та депутати Святослав Кутняк і Юрій Левченко та намагання кличківської більшості по-суті одним рішенням протягнути понад сто незаконних ДПТ.Нормальні депутати Київради разом з громадою вимагають негайного звільнення начальника КП «Благоустрій» Андрія Андрєєва та голови Департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука. Також громада разом з депутатами-свободівцями вимагає від кличківської більшості відмовитися від спроб протягнути незаконне рішення, яке має на меті спростити процедури ухвалення злочинних ДПТ.Звісно, більшість киян чудово розуміють, що віддати наказ "комунальним тітушкам", які о 3-й ночі, у вихідний день, перекривши вулиці прийшли розчищати місце під незаконну забудову в центрі столиці міг лише міський голова. Однак притягнення до відповідальності самого мера – це вже компетенція правоохоронних органів та виборців.https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2054029251532444&id=100007761677947Зрозумівши, що президію не вдасться розблокувати, секретар Київради Володимир Прокопів оголосив про перенесення сесії на четвер (22 березня), мотивуючи це рішення відсутністю кворуму :)

Gepostet von Прохор Антоненко am Dienstag, 20. März 2018

Депутат переконаний, що більшість киян чудово розуміє, що «віддати наказ «комунальним тітушкам», які о третій ночі у вихідний день, перекривши вулиці, прийшли розчищати місце під незаконну забудову в центрі столиці міг лише міський голова». Однак притягнення до відповідальності самого мера – це вже компетенція правоохоронних органів та виборців, наголошує Антоненко.

Как подчиненные Кличка пытаются снять с себя ответственность за избиение нардепа Левченка, депутата Киевсовета Кутняка и…

Gepostet von Георгій Могильний am Samstag, 17. März 2018

Таким чином, сесія Київради через блокування у вівторок знову не відбулася. Секретар Володимир Прокопів оголосив про перенесення сесії на четвер, 22 березня, мотивуючи це рішення відсутністю кворуму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  зранку 9 березня на Татарці сталися сутички через спробу незаконної забудови. Хлопці спортивної статури приїхали зі спецтехнікою та почали зносити гаражі, адже на цьому місці планували побудувати дві багатоповерхівки. На акцію протесту вийшли місцеві жителі та активісти, щоби протистояти незаконній забудові.

15 березня під стінами Київради на Хрещатику, 36 пройшла акція протесту під назвою «Кличко перейшов» межу. Кияни протестували через свавілля «тітушок». Того ж дня сесія Київради не відбулася через блокування депутатами трибуни. Вони вимагали притягнути до відповідальності всіх причетних до побиття мешканців Татарки, депутата Київради Святослава Кутняка та депутата Верховної Ради Юрія Левченка.

Читайте: Нардеп Левченко повідомив про чергову провокацію влади через сутички на Татарці