Знову проводиться евакуація людей

На складі боєприпасів під Ачинськом у Красноярському краї знову лунають вибухи. У лікарні госпіталізовані дев’ятеро осіб. Про це повідомляє ТАСС.

Водночас Міноборони РФ заявляє про одного постраждалого.

«Внаслідок підриву дістав незначні травми, порізи склом співробітник позавідомчої охорони на контрольно-пропускному пункті складу», – повідомили у військовому відомстві Росії.

У силових структурах заявили, що причиною нових вибухів стали блискавки. Цю інформацію підтвердили і в Міноборони РФ, зазначивши, що блискавка влучила в снаряд.  У повідомленні прес-служби губернатора Красноярського краю йдеться, що нові вибухи сталися в момент проведення робіт з розмінування.

Джерело агентства в екстрених службах повідомило, що жителі розташованого поруч з військовим складом села Каменка евакуюються в безпечну зону.

Нагадмємо, 5 серпня у Росії під містом Ачинськ в Красноярському краї внаслідок пожежі у військовій частині почали вибухати боєприпаси. У Слідчому комітеті РФ офіційно підтвердили загибель однієї людини. ЗМІ писали про 12 постраждалих. Спочатку ймовірною причиною вибухів назвали підрив снаряда. Потім слідство висунуло іншу версію – людський фактор.

Читайте: У Росії під час випробування вибухнула ракета: є загиблі й поранені