Багато індійських ЗМІ публікують докладні статті про «Синього кита» і створюють інструкції для батьків.

В Індії деякі провайдери повністю заблокували доступ до «ВКонтакте». Рішення ухвалили через групи смерті та гру «Синій кит», що прийшли в країну саме через російську соцмережу, повідомляє The Times of India.

Тепер при спробі зайти в соцмережу деякі користувачі бачать повідомлення, що сайт заблокований за рішенням влади країни.

За словами представника міністерства інформаційних технологій Аджая Кумара, зараз чиновники намагаються з’ясувати, скільки людей користуються «ВКонтакте» для гри. Він уточнив, що соцмережу заблокували після зустрічі з Інтернет-компаніями.

Точне число інцидентів, пов’язаних із «Синім китом» в Індії невідомо. Телеканал NDTV повідомляє про зростання їхньої кількості, не називаючи конкретних цифр.

У декількох регіонах школярам почали читати лекції про небезпеку гри. Багато індійських ЗМІ публікують докладні статті про «Синього кита» і створюють інструкції для батьків.

Наразі відомо про суїцид 14-річного жителя Мумбаї, який стався наприкінці серпня. 12 вересня повідомлялося, що вдалося врятувати 17-річного підлітка, який перебував у депресії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ