Нині не зафіксований жоден випадок захворювання холерою серед населення

У Миколаєві у водоймах виявили збудник холери. У зв’язку з цим усі міські і обласні служби переведені в стан підвищеної готовності, а купання і вилов риби в акваторії річок Інгул та Південний Буг заборонені. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

«При проведенні планового соціально-гігієнічного лабораторного моніторингу води відкритих водойм на наявність збудників інфекцій, що мають міжнародне значення, а саме на вібріофлору в реперній точці в районі пішохідного Інгульского моста з проби виділений Vibrio cholerea O1 біовар Eltor серовар Ogawa. Культура підтверджена Одеським протичумним інститутом ім. Мечникова», – йдеться у повідомленні.

В обладміністрації повідомляють, що нині не зафіксований жоден випадок захворювання холерою серед населення, проте усі обласні і міські служби вже переведені в стан підвищеної готовності. При цьому Миколаївська обласна інфекційна лікарня повністю укомплектована необхідними медикаментами на випадок поширення хвороби. Також пропрацьована можливість розгортання польового госпіталю на випадок масового захворювання.

«З метою попередження і відвертання можливого поширення випадків захворювання серед людей було вирішено рекомендувати заборонити купання і вилов риби в акваторії річок Інгул, Південний Буг вжити невідкладні заходи з ліквідації місць стихійної торгівлі продуктами харчування, особливо рибопродуктами», – наголошують у прес-службі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ