Суд не застосовуватиме до Назарова додаткового покарання і не позбавлятиме його звання генерал-майора

Генерал-майора Віктора Назарова визнали винним у недбалості через катастрофу «Іл-76» влітку 2014 року, що спричинила загибель 40 українських військових та 9 членів екіпажу,  та засудили до 7 років позбавлення волі. Рішення ухвалив Павлоградський міськрайонний суд, передає УНН.

«Суд ухвалив Назарова Віктора Миколайовича визнати винним за ч.3 ст.425 ККУ і призначити йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, стягнути з Назарова на користь держави витрати на судові експертизи», – зазначила суддя.

За її словами, на Міністерство оборони має бути покладений обов’язок відшкодувати потерпілим матеріальну шкоду, спричинену загибеллю 49 військовослужбовців.

Крім того, суддя зазначила, що «суд вважає за можливе не застосовувати до Назарова додаткового покарання і не позбавляти його звання генерал-майора».

Нагадаємо, генерал-майора ЗСУ Назарова звинувачують у службовій халатності. За словами потерпілих, військовий винен у катастрофі «Іл-76», внаслідок якої загинули 40 бійців АТО та 9 членів екіпажу.

Як відомо, у ніч із 13 на 14 червня 2014 року терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних Сил України «ІЛ-76», який заходив на посадку в аеропорту Луганськ.

Літак перевозив особовий склад для ротації, окрім військовослужбовців на борту були техніка, спорядження та продовольство. Його вразили вистрілами вогнем із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ