Станція постачає воду в Авдіївку і прилеглі до неї населені пункти, а також у Ясинувату та частину Донецька

Авдіївка, що зазнала потужних обстрілів з боку бойовиків наприкінці січня та в лютому, знову лишилася без води внаслідок обстрілу Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомив віце-прем’єр Геннадій Зубко у своєму Твіттері.  

«Пряме влучення снаряда у фільтрувальну станцію. Обладнання зупинене. Людей сховали у бомбосховище. Місто знову без води», – повідомив він.

«На ґрунті підтримки Нідерландами ратифікації угоди України з ЄС, орки не заспокоюються і посипають нашу землю снарядами», – додав Зубко.

Керівництво фільтрувальної станції повідомляє про рішення зупинити фільтрувальну станцію та евакуювати персонал.

Як повідомляється на сайті ДФС, вже дві доби Донецька фільтрувальна станція перебуває в зоні найсильніших обстрілів. Боєприпаси потрапили в резервуар №1, а також у склад хлору, внаслідок чого перебитий хлоропровід і пошкоджено покрівлю.

Зафіксовані два влучення в резервуари чистої води, снаряди впали біля адміністративно-побутового корпусу та будівлі фільтрів. Крім того, осколками посічена будівля фільтрів і пошкоджені віконні перекриття (плити OSB), пошкоджено покрівлю будівлі фільтрів.

«У таких умовах забезпечувати роботу Донецької фільтрувальної станції неможливо, люди практично постійно перебувають у бомбосховищі. Керівництвом Компанії ухвалено рішення про евакуацію персоналу і зупинку Донецької фільтрувальної станції», – йдеться у повідомленні.

Це вже не вперше, коли через обстріли припиняється водопостачання Авдіївки. 18 лютого через обстріли бойовиків Авдіївський коксохімічний завод та «Донецька фільтрувальна станція»  були знеструмлені, внаслідок цього припинилося постачання води.

Станція постачає воду в Авдіївку і прилеглі до неї населені пункти, а також в окуповану Ясинувату та частину окупованого Донецька.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ