Сазонов вважає, що Кремль влаштовуватиме теракти, щоби берегти владу Путіна

Політолог Кирило Сазонов припускає, що теракт у підземці Санкт-Петербурга 3 квітня влаштувала російська ФСБ. Про це він написав у своєму блозі.

«Найсмішніше, якщо тут взагалі є щось смішне, що всі знають, що в зв’язку з падінням рейтингу Путіна ФСБ вбиває своїх же громадян. Але місцеві проковтнуть все, що їм розповість ввечері Кисельов та йому подібні жаби», – пише Сазонов.

Також він нагадав, що саме співробітники ФСБ підривали будинки, щоби привести Владіміра Путіна до влади: «Причому робили це так незграбно, що їх міліція вирахувала практично одразу. Довелося терміново закривати справу і лити в голови людям брехню про міфічний кавказький слід».

«Він підривав людей і це списував на чеченців, щоби захопити владу. Тепер він буде вас підривати, щоби цю владу зберегти. І йому все одно, скількох доведеться вбити», – резюмує політолог.

Нагадаємо, 3 квітня в Санкт-Петербурзі о 14:40 в метро стався вибух. Згідно з офіційними даними Національного антитерористичного комітету, загинули дев’ятеро людей, 20 – поранені. Генпрокуратура РФ визнала вибух у Петербурзі терактом.

До слова, користувачі соцмереж активно обговорюють нинішній вибух у підземці, зокрема ймовірну причетність Кремля до його організації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ