У Львові на весь день закрили парковки через приїзд Порошенка

8 грудня через приїзд до Львова Президента України Петра Порошенка в центральній частині міста закрили три платні паркувальні майданчики – повідомляє ZAXID.net.

Ідеться про парковки на вулицях Лесі Українки, Вірменській та Театральній. Усі ці вулиці розташовані у центральній частині міста, неподалік Львівської опери, де Петро Порошенко брав участь у святкуванні 150-річчя товариства «Просвіта». Після урочистостей глава держави планував пішу прогулянку центральною частиною міста.

У КП «Львівавтодор» повідомили, що  вимогу закрити усі три парковки комунальники отримали близько 8:00 ранку 8 грудня. За їхніми словами, закрити паркінґи вимагали поліція та Управління державної охорони, яке займається охороною перших осіб в Україні (УДО).

Також, як повідомили в Центрі безпеки міста, цього ж дня на вимогу поліції та УДО за допомогою евакуаторів переставили дві машини – на вул. Вірменській і на вул. Дорошенка. Ще одну машину евакуювали біля оперного театру.

Станом на 18:30 три паркінґи все ще були закриті, а на в’їздах до них стояли поліцейські, які забороняли водіям заїжджати на вулиці.

Читайте: На Закарпатті зі школи зняли угорський прапор через приїзд Гройсмана