Компанія Siemens розірвала ліцензійну угоду про монтаж обладнання для російських електростанцій

Через скандал, що розгорівся через поставки турбін Siemens до окупованого Криму, російський уряд посунув терміни запуску двох теплоелектростанцій на півострові. Про це пише Народна правда.

Урядовою постановою вносяться зміни в правила надання «Ростеху» субсидії з федерального бюджету для будівництва теплоелектростанцій в Криму.

Згідно з документом, перші два енергоблоки на Сімферопольській та Севастопольській ТЕС потужністю по 235 МВт кожен введуть в експлуатацію 19 травня 2018 року. Другі блоки планується запустити 18 червня.

Раніше першу чергу планувалося ввести в експлуатацію до 1 вересня поточного року, а другу – 3 березня 2018 року. Проте 2 червня міністр енергетики Алєксандр Новак заявив, що запуск перших блоків ТЕС відбудеться в першому кварталі 2018-го.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія поставила на окупований півострів чотири турбіни Siemens, які нібито призначалися для проекту на Тамані. Турбіни Росія планувала використати для нових кримських ТЕС.

Компанія Siemens подала до Арбітражного суду Москви позови проти причетних до постачання її турбін в окупований Крим. Згодом німецька компанія запропонувала Росії викупити незаконно завезені до окупованого Криму турбіни.

21 липня у концерні заявили, що припиняють поставки обладнання в РФ для державних замовлень. Крім того, компанія Siemens розірвала ліцензійну угоду про монтаж обладнання для російських електростанцій, оскільки отримала достовірну інформацію про постачання турбін концерну в Крим.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ