Рівень забруднення діоксидом азоту досяг шести середньодобових ГДК в районах Оболонського проспекту, Бессарабської та Деміївської площ

У Києві спостерігається гранично допустимий рівень забруднення повітря з тенденцією до подальшого зростання шкідливих речовин. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Києві.

«У Києві продовжують спостерігатися метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Впродовж 18-19 червня, за даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг 6 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах: Оболонського проспекту; Бессарабської та Деміївської площ», – йдеться у повідомленні.

Такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (спекотний характер погоди, поле підвищенного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в Києві до 24 червня.

20 червня синоптики прогнозують у Києві невелику хмарність, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме +19…+21 градус, вдень +30…+32 градуси.