«Криммолоко»
«Криммолоко» виробляло майже весь відомий асортимент продукції з молока

Найбільший у Криму виробник молочної продукції повністю зупинить роботу і за два місяці буде ліквідований. 197 працівникам компанії «Криммолоко» доведеться шукати нову роботу. Про це повідомляє «Перший кримський телеканал».

Генеральний директор «Криммолоко» Тимофій Ананьєв пояснює закриття підприємства його нерентабельністю. Раніше завод отримував молоко з північних районів Криму і Херсонській області. Нині молочна продукція завозиться в Крим із Краснодарського краю.

«З вересня у нас пішли збитки. Вересень, жовтень, листопад, грудень. Вересень – перекриття кордону і відсутність сировини з України. Листопад – це блекаут. І режим НС до сьогоднішнього дня ніхто не відміняв».

За інформацією директора, у Сімферополі у зв’язку з ліквідацією найбільшої технологічного майданчика 197 фахівців залишаться без роботи.

ПАТ «Криммолоко» було найбільшим регіональним виробником натуральної молочної продукції. До його складу входили п’ять молокопереробних підприємств, які виробляли майже весь відомий асортимент продукції з молока. Завод в Роздольному спеціалізувався на сухому знежиреному молоці і вершковому маслі, в Білогірську варили тверді сири, в Керчі розливали молоко, в Євпаторії та на головному підприємстві в Сімферополі готували весь спектр молочної продукції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 грудня Кабмін запровадив заборону на постачання товарів і послуг до Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ