Компанія продовжує шукати «легальні рішення для того, щоби надіслати кошти й продовжити співпрацю»

«Яндекс. Україна» не може перерахувати кошти на рахунки своїх партнерів. В офісі компанії пов’язують блокування доступу до рахунків з указом Президента України Петра Порошенка, яким він ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України про розширення санкцій відносно російських юридичних і фізичних осіб. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Нам заблокували всі рахунки, за якими ТОВ «Яндекс.Україна» могло перераховувати винагороду партнерам рекламної мережі «Яндекса». Усі кошти залишаються на партнерських акаунтах, але ми поки не можемо перевести їх на рахунки партнерів», – йдеться у повідомленні.

При цьому в «Яндексі» зазначають, що «швидко розв’язати  проблему не виходить», хоча компанія продовжує шукати «легальні рішення для того, щоби надіслати кошти й продовжити співпрацю».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Раді нацбезпеки та оборони України назвали головну загрозу, що виходить від сервісів «Яндекс. Пробки», «Навігатор» тощо. Там вважають, що Росія може використовувати ці ресурси для планування наступів на території України.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 1228 фізичних і 468 юридичних осіб. Зокрема, під санкції потрапили «Яндекс», «Мейл.РУ ГРУП», «Вконтакте» та «Одноклассники».  Крім того, санкції торкнуться й низки російських ЗМІ. Зокрема, йдеться про ТВ Центр, РБК, ВГТРК, НТВ, канал «Звєзда», ТНТ, КТ Москва, «Россия Сегодня», РЕН ТВ.

Читатйте: Україні пророкують еру IT-незалежності від Росії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ