Рейс за маршрутом «Мукачеве – Кошице» стартує 9 червня

Приватна чеська залізнична компанія RegioJet зацікавилась налагодженням залізничного сполучення з Україною, запустивши потяг до Мукачевого. Про це інформує ЦТС.

Як повідлмив начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» Олександр Красноштан, компанія готова пускати на свою інфраструктуру приватних перевізників. За його словами, вже надходять відповідні звернення від закордонних залізничних компаній, одна з яких – RegioJet.

«У нас вже була зустріч із одним із перевізників – RegioJet, у них є велика зацікавленість їздити до Мукачевого», – розповів Красноштан.

Також начальник Департаменту пасажирських перевезень далекого прямування «Укрзалізниці» нагадав, що спочатку відбудеться пробний рейс за маршрутом Мукачеве-Кошице.

«Другого квітня буде тестова поїздка цього потяга. Ми ще раз відпрацюємо всі технічні деталі зі словацькою стороною і почнемо здійснювати цей рейс із 9 червня», – сказав чиновник.

Зазначається, що на маршруті «Мукачеве – Кошице» працюватиме словацький рухомий склад.

Компанія займається також і автобусними пасажирським перевезеннями. Зокрема, з 15 квітня минулого року компанія почала здійснювати рейси до Праги з Ужгорода та з Мукачевого за комбінованою схемою – автобусом із пересадкою на потяг.

Зазначається, що автобус привозить людей із України до Кошице, а вже з території Словаччини поїздом RegioJet можна доїхати до Праги.