міни
Четверо бойовиків підірвалися на своїх же вибухівках

У Донецький морг привезли чотирьох бойовиків, які підірвалися на своїх же вибухових пристроях. Про це під час брифінгу повідомив речник АП з питань АТО полковник Андрій Лисенко, передає Аналітична служба новин.

«Встановлено чергові факти загибелі бойовиків так званої ДНР. Учора в морг однієї з лікарень у Донецьку були доставлені чотири тіла загиблих, які підірвалися на своїх же вибухових пристроях в районі Світлодарська», – розповів Лисенко.

Також спікер зазначив, що у бойовиків спостерігаються чергові факти порушення дисципліни і низького рівня морально-психологічного стану бойовиків.

«Так, 6 січня новопризначений командир одного з підрозділів 1 АК «ДНР», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наніс тяжкі тілесні ушкодження своєму підлеглому. При цьому командуванням частини вживаються заходи для приховування зазначеного факту, а військовій комендатурі «ДНР» «запропоновано» не проводити розслідування інциденту», – додав речник АП.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, проросійські збройні формування протягом минулої доби 24 рази вдавалися до провокацій проти українських силовиків на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ