Найєм, Заліщук і Лещенко заявили, що подали заяви на вихід із президентської фракції «Блок Петра Порошенка» ще 28 лютого

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко оголосила про вихід із фракції БПП чотирьох народних депутатів. Про це вона за’вила на позачерговому засіданні Верховної Ради 22 травня, передає Українська правда.

«Згідно з поданими заявами та відповідно до частини 3 статті 60 регламенту Верховної Ради повідомляю про вихід народних депутатів Світлани Заліщук, Аркадія Корнацького, Сергія Лещенка та Мустафи Найєма зі складу депутатської групи «Блок Петра Порошенка» (БПП це фракція, – ред.)», – сказала Геращенко.

Після цього спікер парламенту Андрій Парубій закрив позачергове засідання Ради, на якому нардепи відмовилися розглядати законодавчі ініціативи президента Володимира Зеленського щодо парламентських виборів.

Згідно з календарним планом, чергове засідання Верховної Ради відбудеться 28 травня.

Нагадаємо, 28 лютого народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Сергій Лещенко заявили, що подали заяви на вихід із президентської фракції «Блок Петра Порошенка» у парламенті.

Заступник голови фракції Олексій Гончаренко повідомив, що члени партії «Блок Петра Порошенка. Солідарність» на з’їзді мають вирішити, чи позбавляти депутатських мандатів цих парламентаріїв. Однак, з’їзд так і не зібрався.