Московський проспект став проспектом Бандери 7 липня 2016 року, а 1 червня 2017 року проспект Ватутіна перейменували на Шухевича

В Окружному адміністративному суді міста Києва пояснили, чому скасували перейменування проспектів Московський та Генерала Ватутіна на Степана Бандери та Романа Шухевича.

Як йдеться у поясненні суду, оприлюдненому 26 червня, перейменування відбувалося із порушеням процедури.

«Зазначене рішення ухвалене судом, зважаючи на порушення процедури щодо перейменування проспектів Московського  та Генерала Ватутіна, а також у зв’язку з відсутністю належного обґрунтування прийняття даних рішень», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що суд при розгляді цієї справи взяв до уваги «значний суспільний інтерес, який відображений і в петиціях проти перейменування, чого не було враховано КМР під час вчинення дій щодо зміни назви проспектів».

Нагадаємо, 25 червня Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення про перейменування Московського проспекту на Степана Бандери і проспекту генерала Ватутіна на Шухевича.

Розгляд справи тривав з серпня 2016 року.  Таким чином, суд задовольнив частково позов ГО «Єврейська правозахисна група» та ГО «Антифашистська правозахисна ліга» до Київської міської ради.

Київський міський голова Віталій Кличко вже заявив, що наразі готується апеляція це рішення.

Московський проспект став проспектом Бандери 7 липня 2016 року, а 1 червня 2017 року проспект Ватутіна перейменували на Шухевича.