Левченко зазначив, що ситуація з Шулявським мостом стала наслідком трирічної безгосподарності нинішнього мера столиці Кличка

2 березня в Київраді стався гучний інцидент. Після виступу з трибуни Київради позафракційного нардепа-мажоритарника від Києва Юрія Левченка, який навів низку аргументів, чому мер Києва Віталій Кличко має піти у відставку, між депутатами зав’язалася справжня бійка.

Юрій Левченко зазначив, що ситуація з Шулявським мостом стала наслідком трирічної безгосподарності нинішнього мера столиці. Депутат нагадав, що рік тому, через незаконні будівельні роботи впав будинок на вулиці Богдана Хмельницького, де загинули люди.

«Крім цього, ми бачимо, як зелені зони знищуються більше, ніж за часів Черновецького, бачимо тотальне «кришування» незаконних забудов. Ухвалили незаконний детальний план території для Нивок, де Пилипишин разом із колишнім першим заступником Кличка Ніконовим зараз будуть ставити 50 висоток в маленькому мікрорайоні, який це не витягне. Бачимо, як «кришуються» забудови пана Микитася. І зараз, під час Євробачення, не тільки вся країна – весь світ побачить ці незаконні забудови»,– заявив депутат.

Нардеп нагадав, що чомусь ніхто не згадує, як іще 2007 року було видано розпорядження дирекції з будівництва шляхопроводів щодо ремонту Шулявського мосту, але це розпорядження досі не виконано, хоча мер про це знає.

«Ніхто не говорить, що в грудні минулого року було передано 6 мільйонів невідомій конторі на тендер по ТЕО по цьому мосту, де реально вкрали десь 5 мільйонів, бо реально це ТЕО коштує максимум 1 мільйон. Коли я чую, що деякі чиновники вчинили по-європейські і написали заяву про відставку, то чомусь не кажуть про головного столичного чиновника. Насправді основний чиновник, який у цьому винний, бо це його відповідальність – це київський міський голова. І якщо він говорить про європейськість, то Віталій Володимирович Кличко мав би подати у відставку. От тоді це був би вчинок європейського мера. І якщо він це не зробить найближчим часом, то київська громада прийде і винесе його з кабінету, можливо, навіть ногами вперед!», – наголосив Левченко.

Після чого депутат фракції «Солідарність» Олександр Харченко заявив, що у виступі народного депутата вбачаються ознаки кримінального діяння та запропонував голові надати протокольне доручення секретаріату щодо направлення матеріалів до Генпрокуратури та МВС для правової оцінки виступу нардепа Левченка.

Ветеран Дебальцевого й депутат Київради Володимир Назаренко за відверте вислужування перед мером навіть кинув депутату від «Солідарності» кілька монет, після чого й почалась бійка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ