У магазині мережі COMFY лунала пісня «Go hard like Vladimir Putin»

У магазині техніки COMFY в Одесі увімкнули пісню, що прославляє російського президента Владіміра Путіна. Відповідне відео опублікував активіст Сергій Стерненко у своєму Facebook.

«Це мережа магазинів COMFY. Працівники її магазину, на вул. Середньофонтанській в Одесі, вирішили, що для покупців буде дуже доречно увімкнути пісню «Go hard like Vladimir Putin» на честь царя країни-бензоколонки. Мабуть, ці недалекі люди хочуть бачити в Одесі російські танки або терористів на кшталт «Ґіві» та «Мотороли», – зазначив Стерненко.

 «Вони б ще гімн агресора увімкнули або замість вивіски причепили триколор із куркою», – додав активіст.

Це мережа магазинів COMFY. Працівники її магазину на вул. Середньофонтанській в Одесі вирішили що для покупців буде дуже доречно увімкнути пісню «Go hard like vladimir putin» на честь царя країни-бензоколонки. Мабуть, ці недалекі люди хочуть бачити в Одесі російські танки або терористів на кшталт гіві та мотороли. Бо інакше пояснити такий вчинок неможливо. Вони б ще гімн агресора увімкнули або замість вивіски причепили триколор з куркою. Дуже цікаво чи відреагує COMFY на цю ганебну поведінку своїх працівників. Щоб краще звернути увагу на цю проблему пропоную поставити відповідне запитання у них на сторінці. Можна в коменти або у відгуки. Відео від анонімного одесита.Апдейт: реакція компанії є в коментарях під постом.

Gepostet von Serhii Sternenko am Dienstag, 12. März 2019

Читайте: Створений Путіним дитячий центр продаватиме алкоголь