Порошенко наголошує на важливості забезпечення українських військових всім у протидії російській агресії

Українські військові повинні мати всі можливості для протидії російській агресії. Так Президент України Петро Порошенко відповів на запитання про можливість скасування АТО та запровадження воєнного стану, інформує прес-служба глави держави.

«Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною», – підкреслив Президент.

За словами Порошенка, він доручив розробити законопроект щодо реінтеграції Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України: «Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які треба буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму».

У підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Документ базується на умовах, які закріплені у Мінських домовленостях.

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки та оборони вважає, що антитерористичну операцію на Донбасі потрібно завершити, оскільки в рамках цього формату окуповані території звільнити неможливо.

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.