Зеленський проінспектував стан доріг в області

Президент України Володимир Зеленський під час візиту на Миколаївщину розкритикував місцеву владу через неналежний стан доріг в регіоні, передає Обозреватель.

Зокрема, Зеленський вимагав від Антимонопольного комітету пояснити ситуацію з тендерами на ремонт і будівництво дорожнього полотна в області. Представник АМКУ відповів президенту, що наразі у Антимонопольному комітеті перебуває близько 20 справ, які мають однакові зловживання.

«Зокрема, на цій ділянці – дороги, де брали учать у тендері «Росдорстрой» і «Альтком». Ці компанії ходять парами на всі тендери в Україні», – сказав чиновник.

«Можете зателефонувати цим двом компаніям, які ходять парами, і сказати їм – ми вас більше не бачимо?», – відповів президент.

Зеленському також повідомили, що у місті нібито «спалюють» конкурентів.

«Чому тут спалюють людей, чому спалюють конкурентів? Ви знаєте, про що мова? Чому це відбувається на Миколаївщині?», – звернувся Зеленський до голови управління СБУ в Миколаївській області Юрія Пасіка.

У відповідь представник СБУ сказав, що це питання – компетенція Національної поліції. Після цього керівництво місцевого управління поліції пообіцяло протягом місяця завершити слідчі дії щодо цієї справи.

У результаті Зеленський запитав у Пасіка, чи може його відомство захистити ті компанії, які хочуть займатися ремонтом доріг в області.

«Мені що, дзвонити всім очільникам СБУ, начальникам поліції і змушувати писати заяви про звільнення?», – резюмував Зеленський.

Приехал Владимир Зеленский

Gepostet von Преступности.НЕТ am Mittwoch, 17. Juli 2019