Одним із факторів зволікання з призначенням голови НБУ є поведінка самої Гонтарєвої

Годі очікувати, що під час останнього пленарного парламенту народні депутати проголосують за призначення наступника Валерії Гонтарєвої на посаді голови Національного банку. Таку думку висловив політолог Євген Магда, передає 24 канал.

За його словами, для призначення очільника НБУ потрібно 226 голосів, а нинішня якість роботи Верховної Ради свідчить про те, що зібрати таку кількість навряд чи можливо: «Багато депутатів вважає, що на цій посаді роздають гроші чи якісь пряники».

Водночас політолог не бачить великих проблем через відсутність нового голови НБУ. На його думку, більш важливо для громадян, аби регулятор забезпечував безперебійну роботу банківської системи.

«Я у роботі банку проблем на сьогодні не бачу. Більше того, в НБУ прозвітували, що гривня з початку року зміцнилася на 4%. Це не так багато, але якась стабільність роботи простежується».

Одним з факторів затягування з призначенням голови Нацбанку Магда вважає і поведінку самої Валерії Гонтарєвої. Вона заявила, що йде у відставку 10 квітня, а за місяць пішла у відпустку, фактично зберігаючи посаду за собою.

Нагадаємо, глава Нацбанку Валерія Гонтарєва 10 квітня заявила про свою відставку з 10 травня. За її словами, з 11 травня вона перебуватиме у вимушеній відпустці.

З 11 травня виконувачем обов’язки голови центробанку став перший заступник Гонтарєвої Яків Смолій.

Читайте: Схуднути й вивчити квантову фізику – Гонтарєва про плани на літо

БЕЗ КОМЕНТАРІВ