У Кличка оголосили конкурс на кращий талісман столиці

У Київській міській державній адміністрації оголосили конкурс на визначення кращого талісмана столиці України. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Вже підписано розпорядження «Про проведення конкурсу «Талісман міста Києва» у 2018 році».

Туристичним талісманом може стати будь-який персонаж.

«Персонажем може бути тварина, «казковий» звір, будь-яка реальна чи міфічна істота. Конкурс проводиться з метою популяризації туристичного бренда Києва», – додали в Київміськдержадміністрації.

Організаційний комітет конкурсу очолив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

«Обрання талісмана міста посилить популяризацію Києва як сучасного європейського міста на міжнародній туристичній арені, закріпить статус сучасного мегаполіса з багатовіковою історією і неповторною автентикою», – зазначили в прес-службі.

У відомстві також наголосили, що реалізація проекту «сприятиме збільшенню кількості внутрішніх та іноземних туристів й перетворенню Києва на провідний туристичний центр європейського рівня».

Конкурс відбуватиметься в три етапи, визначення переможця та фінальна прес-конференція заплановані на 16 липня 2018 року.

Переможець конкурсу отримає грошову винагороду в розмірі 150 тисяч гривень. Участь можуть узяти як фізичні, так і юридичні особи.

Кияни вже запропонували кілька варіантів – «чорну діру» та чиновника в образі хом’яка: