A3212
Слідство заявляє, що на останніх секундах запису самописців А321 чутно сторонній звук

На останніх секундах записів бортових самописців російського А321, який зазнав аварії у Єгипті, чути сторонній звук. Про це повідомив голова міжнародної комісії з розслідування причин катастрофи лайнера Айман аль-Мукаддам, пише ТАСС.

За його словами, обидві «чорні скриньки» були знайдені в перший день аварії, а розкидані уламки були в радіусі 12 км, однак не всі з них вдалося знайти. «Усі виявлені частини лайнера будуть доставлені до Каїра в безпечне місце для подальшого обстеження», – сказав він. Як підкреслив голова комісії, виявлені на місці катастрофи на Синаї уламки російського А321 не дозволяють визначити характер впливу і точні причини катастрофи. «Літак розвалився в повітрі, і поки точно сказати про причини цього неможливо, – зазаначив він. – Уламки лайнера не дали нам чіткої картини події». Всі версії катастрофи в Єгипті російського А321 наразі вивчаються, уточнив він. «До остаточного висновку ми поки не дійшли», – підкреслив аль-Мукаддам.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, джерела агентства Reuters у спецслужбах США й Європи підтвердили причетність угруповання «Ісламська держава» до аварії А321 над Синаєм. Зокрема, джерела найбільших американських телеканалів оголосили версію про бомбу на борту.

Нагадаємо,  літак, що прямував до Петербурга із Шарм-ель-Шейха, розбився 31 жовтня незабаром після вильоту на півночі єгипетського півострова Синай. На борту лайнера було 224 людини, з-поміж них 25 дітей. Майже всі загиблі – росіяни. Також на борту було четверо громадян України і один – Білорусі.

Читайте: Нові подробиці авіакатастрофи на Синаї: у 25 пасажирів виявлено «вибухові травми»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ