Бізнесмена закликають надати слідству можливість взяти у себе пробу ДНК, щоби прискорити процедуру встановлення реального винуватця аварії

Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС проведе експертизу ДНК водія автомобіля, який спричинив ДТП на Львівщині, внаслідок якого загинула 31-річна Наталія Тріль. Про це повідомив член колегії МВС Антон Геращенко на сторінці у Facebook.

Експерти зроблять аналіз слідів біологічних матеріалів, які залишилися на подушці безпеки «Mercedes». Таким чином за слідами від дотику обличчя водія, що залишилися на подушці, буде встановлено формулу його ДНК.

«Потім ДНК особи, яка перебувала в момент зіткнення за кермом «Mercedes» порівняють з ДНК 43-річного охоронця Петра Димінського, який заявив, що за кермом у момент зіткнення перебував саме він. Якщо ДНК не співпадуть, то буде очевидно, що за кермом машини був не охоронець, а хтось інший», – зазначає Геращенко.

Він рекомендував українському бізнесмену та політику, президенту ФК «Карпати» Петру Димінському надати слідству можливість взяти у себе пробу ДНК, щоби прискорити процедуру встановлення реального винуватця смертельної аварії.

Следователем, расследующим ДТП с участием автомобиля Петра Дыминского, в результате которого погибла 31-летняя Наталья Т…

Posted by Антон Геращенко on Monday, August 21, 2017

Як відомо, ДТП за участю автомобіля Димінського сталася 18 серпня на трасі М10 «Львів-Краковець» у селі Ямельня Яворівського району близько 15:10.

Власник ФК «Карпати» і телеканалу «ZIK» Петро Димінський був на місці аварії. Відомо, що він часто особисто керує Mercedes S 65 AMG з державними номерами АС0277ВР, який став учасником ДТП. Цей автомобіль завжди супроводжує позашляховик охорони, який їздить слідом.

Як повідомили очевидці, після ДТП Димінський закрився у позашляховику охорони.

Брат загиблої в ДТП дівчини стверджує, що саме Димінський був за кермом «Мерседеса» в момент аварії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ