На думку Пономарьова, Кремль може наважитися на нову війну

Підсумком переговорів спецпредставника США з питань України Курта Волкера та радника Президента РФ Владіслава Суркова є імовірна участь американської сторони у переговорах щодо конфлікту на Донбасі. Однак Кремлю це невигідно, тому Путін може легко розпочати новий конфлікт. Цей прогноз зробив колишній депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов у коментарі Обозревателю.

За його словами, Путін сам загнав себе у пастку, коли на кожному розі говорив, що європейців за ниточки смикають американці, тож тепер з ними і треба обговорювати цю тематику.

«А тут з’являється така фігура, як Волкер, в ранзі спецпредставника Трампа, плюс низка заяв Тіллерсона – фактично все це свідчить про те, що американці дозрівають до рішення стати стороною переговорів. Але Росії насправді це невигідно, оскільки американці займають набагато жорсткішу позицію», – підкреслив Пономарьов.

Відповідно, на його думку, можна зробити висновок, що присутність американців на переговорах для Росії є непотрібною, однак відмовитися від своїх слів досить складно. Тому на зустрічі Волкер-Сурков, переконаний екс-депутат, обговорювали можливість і потенційний формат включення американців у переговори.

«Завдання російської сторони було цього не допустити. Хоча зараз уже навряд чи це в силах Кремля», – зауважив російський опозиціонер.

Загалом, на його думку, у Кремля уже не залишилося сильних ходів, щоби відповісти на ситуацію, що склалася.

«Однак ми знаємо характер Путіна – він легко може розпочати новий конфлікт і тим самим нову партію в іншій частині світу. На горе мирним жителям постраждалої країни, російським платникам податків і майбутнім вдовам чергових солдатів, полеглих за чужі авантюри».

Читайте: Епоха Путіна йде у минуле: про зустріч Суркова і Волкера

БЕЗ КОМЕНТАРІВ