Експерт-міжнародник пояснив, що далі чекає на Європу

Експерт-міжнародник Борис Немировський у статті «Європейський апокаліпсис відкладено» для 24 на тлі виборів у Нідерландах спрогнозував, що очікує на Європу.

Значна кількість політиків і експертів переконані, що в разі перемоги на виборах у Нідерландах Ґерта Вільдерса Європейський Союз незабаром зазнав би краху. Проте 16 березня стало відомо: перемогла партія Марка Рютте, чинного прем’єр-міністра країни.

За словами Немировського, підсумки виборів у Нідерландах свідчать, що переможцями можна вважати жителів усього ЄС, які не бажають, аби їх загальноєвропейський дім розвалився на окремі халупи.

Оскільки так само, як вірним вважалось, що, щойно Вільдерс переможе – це підштовхне до перемоги й «подруги Путіна» у Франції Марін Ле Пен, і німецьких «альтернативників», так же безсумнівним вважається, що в разі його поразки, навпаки – становище супротивників єдиної Європи погіршиться як у Франції, так і в Німеччині.

За великим рахунком, підкреслив фахівець, результати впливу відчуваються вже нині.

Так, у Німеччині партія AfD почала втрачати провідні позиції у соціологічних опитуваннях. Марін Ле Пен у Франції поки ще тримає планку у 25%, але її «основний суперник, безпартійний Еммануель Макрон, набирає бали – днями його показники вперше перекрили показники Ле Пен – 26%».

«Отож, здається, у бабуні Європи з’явився шанс витримати й цього разу. Наперекір надіям євроскептиків як усередині, так і за межами Європейського Союзу», – підсумував експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ